Jak to funguje?

Bezpečná, inovativní a uživatelsky přívětivá platforma pro nákup a prodej online služeb.

Jak to funguje pro Kupující?

Ať už potřebujete návrh loga pro svůj nový blog, texty pro své podnikání, webové stránky, nebo video, které vám pomůže představit vaši společnost potenciálním klientům, jste na správném místě. Na vše, co sami neumíte, nebo prostě nemáte čas, jsou vám k službám Mikrojoby freelanceri.

1

Najděte si službu, kterou potřebujete

Porovnejte ceny, portfolia, dodací lhůty a doporučení komunity, abyste našli prodejce, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud máte konkrétní dotaz, jednoduše jim pošlete dotaz.

2

Dodejte všechny podklady

Buďte co nejpodrobnější, aby vám prodejce mohl poskytnout kvalitní služby, které očekáváte. Vaše platba je zabezpečena, dokud nepotvrdíte, že je služba provedena k vaší spokojenosti

3

Spravujte si svou objednávku

Vyměňujte si soubory a zpětnou vazbu s prodejcem prostřednictvím vestavěného systému správy konverzací a transakcí. Prodávající dodá službu ve stanoveném časovém rámci.

4

Potvrďte dodání mikrojobu

Jakmile budete s poskytovanou službou spokojeni, můžete transakci označit jako dokončenou a my se postaráme o to, aby prodejce dostal zaplaceno. Pomozte komunitě tím, že zanecháte zpětnou vazbu pro prodejce.

Jak to funguje pro Prodejce?

1

Zveřejněte svůj mikrojob

Vložte nabídku mikrojobu podle svých schopností. Buďte co nejpřesnější, aby vaši klienti věděli přesně, co dostanou za peníze, které vám platí. U nadpisu využijte poutavý základ který prodává.

2

Komunikujte s kupujícím

Reagujte na dotazy kupujících, jakož i požadavky na vlastní nabídky v přiměřené lhůtě. Dobrá komunikace je předpokladem úspěšné spolupráce. Dodržte termín dodání a kvalitu mikrojobu.

3

Užívejte si svůj výdělek

Jen u nás máte 100% garanci výdělku. Nikdo vám nebude strhávat vámi vydělané peníze na různé pokuty. Vy si určíte, kdy si výdělek vyberete a v jaké výši. Naše peněženka je bezpečná a slouží jako trezor pro bezpečnou platbu

Na co ještě čekáš?