JAK TO FUNGUJE?

Bezpečná, inovativní a uživatelsky přívětivá platforma pro nákup a prodej mikroslužeb online.

Kupující

Ať už potřebujete návrh loga pro váš nový blog, nebo jiné mikroslužby, které vám pomůžou zviditelnit vaši společnost potenciálním klientům, jste na správném místě. Máme tady vše, co nevíte, jak sami dělat, nebo prostě nemáte čas. K dispozici jsou vám mikrojoby , které si oblíbíte.

1. Najděte mikrojob podle představ

Porovnejte ceny, portfolia, dodací lhůtu a doporučení našich kupujících, abyste našli prodejce, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Máte-li konkrétní otázku, jednoduše prodejci zašlete dotaz.

2. Domluvte podrobnosti mikrojobu

Buďte co nejpodrobnější, tak, aby vám prodejce poskytl kvalitní službu, kterou očekáváte. Vaše platba je zajištěna, dokud nepotvrdíte, že mikrojob byl provedený k vaší spokojenosti.

3. Správa obchodu

Výměna souborů a zpětná vazba u prodejce je zabezpečená prostřednictvím zabudovaného systému pro správu konverzací a transakcí. Prodávající poskytne službu v určené dodací lhůtě tedy řádně a včas.

4. Potvrďte dodání objednávky

Poté, co jste spokojeni s odevzdaným mikrojobem, můžete označit transakci za dokončenou a my zabezpečíme, že prodejce dostane zaplaceno. Pomozte komunitě tím, že vložíte spravedlivé hodnocení pro prodejce.


Prodejce

Mikrojoby.cz vám nabízí možnost proměnit znalosti, talent nebo koníčky na trvalý zdroj příjmů! Jsme tady, abychom zajistili bezpečnost, soukromí a včasné platby, takže můžete dělat to, co vás baví z pohodlí domova a přitom slušně vydělat.

1. Vložte svůj mikrojob

Vložte nabídku mikrojobu podle svých schopností. Buďte co nejpřesnější, aby vaši klienti věděli přesně, co dostanou za peníze, které vám platí. U nadpisu využijte poutavý základ který prodává

2. Komunikujte s kupujícím

Reagujte na dotazy kupujících, jakož i požadavky na vlastní nabídky v přiměřené lhůtě. Dobrá komunikace je předpokladem úspěšné spolupráce. Dodržte termín dodání a kvalitu mikrojobu

3. Budujte si svou pověst

Ujistěte se, že zacházíte se všemi svými zákazníky stejně a snažte se poskytovat nejlepší možnou službu bez ohledu na hodnotu transakce. Spokojený kupující vás jistě rád doporučí svým přátelům.

4. Užívejte si výdělek

Jen u nás máte 100% garanci výdělku. Nikdo vám nebude strhávat vámi vydělané peníze na různé pokuty. Vy si určíte, kdy si výdělek vyberete a v jaké výši. Naše peněženka je bezpečná a slouží jako trezor pro bezpečnou platbu

Na co čekáš? Jdi do toho