Jak to funguje?

Bezpečná, inovativní a uživatelsky přívětivá platforma

pro nákup a prodej mikroslužeb online.

Kupující

Ať už potřebujete návrh loga pro váš nový blog, nebo jiné služby, které vám pomůžou zviditelnit vaši společnost potenciálním klientům, jste na správném místě. Máme tady vše, co nevíte, jak sami dělat, nebo prostě nemáte čas. K dispozici jsou vám mikrojoby , které si oblíbíte.
1.Najděte mikrojob podle představ

1.Najděte mikrojob podle představ

Porovnejte ceny, portfolia, dodací lhůtu a doporučení našich kupujících, abyste našli prodejce, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Máte-li konkrétní otázku, jednoduše prodejci zašlete dotaz.
2. Domluvte podrobnosti mikrojobu

2. Domluvte podrobnosti mikrojobu

Buďte co nejpodrobnější, tak, aby vám prodejce poskytl kvalitní službu, kterou očekáváte. Vaše platba je zajištěna, dokud nepotvrdíte, že mikrojob byl provedený k vaší spokojenosti.
3. Správa obchodu

3. Správa obchodu

Výměna souborů a zpětná vazba u prodejce je zabezpečená prostřednictvím zabudovaného systému pro správu konverzací a transakcí. Prodávající poskytne službu v určené dodací lhůtě tedy řádně a včas.
4. Potvrďte dodání objednávky

4. Potvrďte dodání objednávky

Poté, co jste spokojeni s odevzdaným mikrojobem, můžete označit transakci za dokončenou a my zabezpečíme, že prodejce dostane zaplaceno. Pomozte komunitě tím, že vložíte spravedlivé hodnocení pro prodejce.

Prodejce

Mikrojob vám nabízí možnost přeměnit znalosti, talenty nebo koníčky na trvalý zdroj příjmů! Jsme tady, abychom zajistili bezpečnost, soukromí a včasné platby, takže můžete dělat to, co nejvíce máte rádi.
1.Vložte svůj mikrojob

1.Vložte svůj mikrojob

Vložte nabídku mikrojobu podle svých schopností. Buďte co nejpřesnější, aby vaši klienti věděli přesně, co dostanou za peníze, které vám platí.
2. Komunikujte s kupujícím

2. Komunikujte s kupujícím

Reagujte na dotazy kupujících, jakož i požadavky na vlastní nabídky v přiměřené lhůtě. Dobrá komunikace je předpokladem úspěšné spolupráce. Dodržte termín dodání.
3. Budujte si svou pověst

3. Budujte si svou pověst

Ujistěte se, že zacházíte se všemi svými zákazníky stejně a snažte se poskytovat nejlepší možnou službu bez ohledu na hodnotu transakce. Spokojeni kupující vás rád doporučí svým přátelům.

Send this to a friend