Nechceme prodejce jakým byl Daniel Rusz

Bohužel i u nás jako u každé služby, je situace nepříjemná, když musíme kupujícímu sdělit, že čekal na vyhotovení mikrojobu zbytečně. Prodejce je nespolehlivý, liknavý a svým přístupem zbytečně maří zájmy kupujícího. Naše služba mikrojoby.cz vytvořila několik překážek pro nespolehlivé prodejce, jednou z nich je i nutnost přijmout nebo odmítnu mikrojob do 24 hodín, aby kupující případně mohl oslovit jiného prodejce v krátkém časovém intervalu. Rovněž zobrazujeme u profilu upozornění kolik mikrojobů prodejce nevypracoval. Prodejce si rovněž může ve svém profilu zvolit mod dovolené, kdy jeho nabídky nebudou k prodeji. Ale i tohle je zřejmě málo.

Přistoupíme brzy na nové pravidla, které budou přísné vůči prodejci a vstřícné vůči kupujícímu. To je ten kdo vás platí.

Našim největším nespolehlivým prodejcem byl Daniel Rusz. Záměrně byl, protože jeho účet je od dnešního dne zablokovaný, když nevypracoval další dva zakoupené mikrojoby. I když na server chodil po každé objednávce, nikdy nevyužil možnosti odmítnout zakázku. Prostě to nechal plynout. Nevypracoval jich několik. Po nějakém pátraní jsme zjistili, že naše služba není jediná kde tento prodejce udělal více problému než osohu. Na jeho osobu se stěžují i klienti konkurenčního stovkomatu viz foto:

Daniel Rusz

Bohužel máme zkušenost s tímto člověkem i na našem dalším portálu COPYTRH kde si dokonce po každém blokování profilu za nevypracování zakázky, vytvářel další a další profily z jiných e-mailových schránek.

Daniel Rusz

 

Daniel Rusz vždy na poptávku reagoval nabídkou, kterou následně nevypracoval. Proč? Zřejmě mu nevyhovuje naše kontrola, kdy nejdříve peníze jdou do depozitu až následně po vypracování zakázek a potvrzení převzetí přejdou na prodejce. O tom svědčí například i fakt, že na webtrhu převzal zálohu a poté se odmlčel. komunikaci nespokojených klientů si můžete prohlédnout zde: WEBTRH

Daniel Rusz

 

A jak bylo napsáno, podobné prodejce tady nechceme. V průběhu listopadu upravíme podmínky mikrojoby.cz. Kdo si chce vydělat bude odvádět spolehlivou práci, kdo nechce a jen se snaží obelhát systém, nebude mít jedinou šanci.

Omluváme se za negativní postoj k prodejci, ale už to dál nejde tolerovat zejména ke kupujícím. Děkujeme za pochopení.

 

EDIT: prodejce se nám omluvil, nic to ale nemění na skutečnosti že kupující kdekoliv uváděl v omyl. Jeho omluvu bez úprav citujeme:

„určitě, to nepopírám, věřím, že každý děláme v životě někdy nějaké hlouposti. Rozhodně je nepopírám, ze svých jsem se poučil a dostal i řádnou lekci, pár let už se od tohoto oboru držím dále, ale samozřejmě uznávám, že jsem některé věci mohl udělat poněkud šikovněji a lépe. Každopádně to nic neomlouvá. Chtěl jsem se za ně aspoň takto omluvit Vám a společnosti Mikrojoby.
 
Přeji Vám příjemný zbytek večera,
Daniel.“
 
 
 

Mikrojoby

 

Tags
No tags
Share

Related articles

No posts.