Úroveň prodávajícího

Mikrojob nabízí příležitost proměnit znalosti, talent nebo zálibu na trvalý zdroj příjmů. Investujte do vlastní propagace, udržujte spokojené zákazníky, provádějte kvalitní služby a získáte vyšší status, který vám otevře zcela nové příležitosti pro vyšší výdělky. S vyšším statusem je nižší provize a další výhody.

1
server
server

Úroveň 1 - Spolehlivý prodejce

Takt označený prodejce mikrojobů měl v posledních 30 dnech minimálně jednu objednávku s hodnotou nejméně 500 Kč a za vypracování mikrojobů neobdržel nižší hodnocení než 90%.
2

Úroveň 2 - Super prodejce

Prodejce s úrovni Super prodejce vypracoval a odevzdal za poslední dva měsíce mikrojoby v hodnotě nejméně 2000 Kč a jeho celkové hodnocení za tyto objednávky je rovné nebo vyšší 95%
server
server
3
server

Nejlépe hodnocený prodejce - Expert

Takto označený prodejce zaručuje kvalitu vypracování objednávek. Mikrojob se stal pro něj zdrojem příjmů. Jeho hodnocení je na nejvyšší úrovni a odevzdané mikrojoby tomu odpovídají.

Poplatky

Zveřejnění služby na serveru Mikrojob(y) je 100% zdarma. Z každé úspěšně dokončené transakce držíme procento. Poplatek se liší v závislosti na celkové hodnotě transakce anebo úrovně prodávajícího.